BAŞKAN TÜRKYILMAZ: MUDANYA’DA TEMİZ BELEDİYECİLİĞİN GÜNEŞİ BATMAYACAK
BAŞKAN TÜRKYILMAZ: MUDANYA’DA TEMİZ BELEDİYECİLİĞİN GÜNEŞİ BATMAYACAK

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, CHP Mudanya İlçe Örgütü’nün yeni yönetimini ağırladı. Göreve geldiği günden bu yana kimseyi ötekileştirmeden, birilerine ayrıcalık tanımadan çalıştıklarını vurgulayan Başkan Türkyılmaz, “Temiz, dürüst, ahlaklı bir belediyeciliğin nasıl olduğunu gösterdik. Bu güneşi batırmaya kimsenin gücü yetmez” dedi. 

Kongre sürecinin ardından görev dağılımını tamamlayan CHP Mudanya İlçe Örgütü, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ı ziyaret etti. CHP Mudanya İlçe Başkanı Ergül Şimşek Batman, CHP Kadın Kolları Başkanı Jale Büyükurgancı, Mudanya Gençlik Kolları Başkanı Seda Bozdağ Güzelkaya’nın yanı sıra, ilçe yönetimi, kadın ve gençlik kolları üyelerinin katılımıyla gerçekleşen ziyarette, parti içi birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı. 30 Mart 2014 akşamı siyasi parti ayırt etmeksizin herkesin başkanı olduğunu vurgulayan Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, bundan sonraki süreçte aynı anlayışta olacağını söyledi.
Temiz siyaset ve dürüst belediyeciliği Mudanya’da yaşattıklarını kaydeden Başkan Hayri Türkyılmaz, “Ailemizden ve partimizden aldığımız terbiye gereği bizler göreve geldiğimiz günden beri kimseyi ötekileştirmeden, birilerine ayrıcalık tanımadan çalıştık. Sadece ve sadece hizmet yaptık. Mudanya’da bu güne kadar yapılamayan hizmetler, bu süreçte yapıldı. Temiz, dürüst, ahlaklı belediyeciliğin nasıl olduğunu göstermeye çalıştık. Mudanya’da sosyal demokrasinin, özgürlüklerin, barış ve kardeşliğin güneşi doğdu, bu güneşi batırmaya kimsenin gücü yetmez” dedi. CHP Mudanya İlçe Başkanı Ergül Şimşek Batman ise başta Mudanya olmak üzere Bursa’nın genelinde partinin iktidarı için hep birlikte çalışacaklarını vurgulayarak, “Mudanya olarak biz ve ekibimiz hazır” ifadelerini kullandı.