BUGÜN - 21.09.2021 SALI
MUDANYA’DA ASFALT ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR

07.09.2021
MUDANYA’DA ASFALT ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR

Mudanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde asfalt onarım ve yeni açılan yollara asfalt serme çalışmalarına devam ediyor.

 

Mudanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yapılan tespit ve gelen talepler doğrultusunda sorumluluk alanında bulunan cadde ve sokaklarda asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Gerek kırsal alanlarda gerekse merkez mahallelerde çalışan ekipler, Yeni Mahalle Ünlü Caddesi’nde asfalt serimini tamamladı. Halitpaşa Mahallesi 100. sokakta yaklaşık bin 500 tonluk asfalt serme çalışması ise sürüyor.

Mudanya’da yeni açılan projeli yolların altyapı ile ilgili çalışmalar biter bitmez asfaltlandığını kaydeden Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “İlçemizdeki sokaklarda asfaltlama çalışmalarını programlı bir şekilde yapmaya devam ediyoruz.  Vatandaşlarımızdan ve muhtarlarımızdan gelen talepler değerlendirildikten sonra ilgili birimlerimizce programa alınıyor” dedi.

 

MUDANYA BELEDİYESİ BASIN BÜROSU

Sayfayı paylaş
Diğer Haberler
Mudanya Belediyesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close