OKULLARIMIZA VE CAMİLERİMİZE HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYORUZ

Köy statüsünden mahalleye dönüşen 36 yerleşim bölgesi ile toplamda 47 mahalleye eşit hizmet götürme gayreti içinde olan belediyemiz, hizmet ve yatırım yelpazesi içindeki çalışmalarını "hakça paylaşım" ilkesinden hareketle yürütüyor. Tüm mahallelerin camileri ve cami halılarının temizliği, mahalle meydanları ve tuvaletleri, hem temizlik araçları hemde Temizlik İşleri Müdürlüğü'müze bağlı personel tarafından yapılıyor. Mudanya'da ibadetlerini yapmak için her gün binlerce insanın ziyaret ettiği camilerimizin temizliği ve virüs döneminde dezenfeksiyon hizmeti veriliyor. 

 

İlçe genelinde destek talep eden okullarımızın bank, kameriye, çatı onarımı, tenis masası, dış cephe ve bina içi boya yenilemeleri, oturma grupları, tretuvar, öğrenci ve öğretmen dolapları yapımı, tuvaletlerin yenilenmesi, ısınma problemleri gibi talepleri karşılanırken, virüs döneminde ilçemizdeki tüm okullarımızın dezenfeksiyon çalışmaları gerçekleştirilmiştir.   

Sayfayı paylaş
Mudanya Belediyesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close