BAŞKAN TÜRKYILMAZ’DAN ESNAFIN İHTİYACINA ANINDA ÇÖZÜM
BAŞKAN TÜRKYILMAZ’DAN ESNAFIN İHTİYACINA ANINDA ÇÖZÜM

Göreve geldiği gün ulaşılabilir bir başkan olma sözü veren Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Mudanyalıların sorunlarını, şikayet ve önerilerini dinleyerek çözüme kavuşturmaya devam ediyor. Yeni Mini Çarşı’da bulunan 23 dükkan camla kapatılarak kışın kullanıma uygun hale getiriliyor.

Mudanya Belediyesi Güzelyalı Mahallesi’nde kentin bir sembolü haline gelen çarşı geleneğine katkı sunmaya devam ediyor. “Eski Mini Çarşı”nın yenileme çalışmalarının yanı sıra Güzelyalı Postanesi karşısında “Yeni Mini Çarşı” yaparak, esnafı tek bir çatı altında toplayan Mudanya Belediyesi, çarşının yaz-kış kullanıma uygun hale getirilmesi için çalışmalara başladı. Yalnızca yazın kullanıma uygun olan Yeni Mini Çarşı’da bulunan 23 dükkan camla kapatılarak kışın kullanıma uygun hale getiriliyor. Mudanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce yürütülen çalışmalar, pazartesi gününe kadar sürecek, ardından Mini Gece Çarşısı için de aynı imalat yapılacak.  Mini çarşıların yenilenen yüzleriyle kışın da rahatlıkla hizmet verebileceğini dile getiren Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, göreve geldiği günden bu yana, Mudanya’da yaşayan esnaf ve vatandaşın isteklerine acil çözümlerle yanıt verdiklerini belirterek, “Her şey Mudanyalıların mutluluğu için. Bu hizmetleri içimizdeki insan sevgisi, Mudanya sevgisiyle yapıyoruz. Her zaman da aynı aşkla hizmetlerimize devam edeceğiz” diye konuştu.

Sayfayı paylaş
Diğer Haberler
Mudanya Belediyesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close