Geri Dönüşüm

ATIK PİL 

Market, büfe ve muhtarlıklarda  toplama kutuları mevcuttur. Talepleri doğrultusunda diğer işletmelere de toplama kutusu temin edilmektedir. Doğu Eczanesi ve Baykara Telefon atık pil toplama kutusu bulunan işletmelerdir. Öğrenciler için tüm devlet okulları ve özel okullarda toplama kutusu mevcuttur. Talep eden sitelere güvenli alanda muhafaza etmeleri mümkün ise toplama kutusu temin edilmektedir.

BİTKİSEL ATIK YAĞ

Merkez mahalle muhtarlıkları ve Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğünün bulunduğu yerleşkede bitkisel atık yağ teslim alınmaktadır. Ayrıca toplu konutlarda talep üzerine toplama ekipmanı temin edilmektedir.Site ve apartmanlarda bitkisel atık yağlar 5lt ve üzeri miktarda biriktirilmesi halinde adresinden de teslim alınmaktadır.


AMBALAJ ATIKLARI
 

Hanelere ambalaj atık toplanması amacıyla poşet teslim edilmekte ve haftanın belirli bir günü atık dolu poşet alınarak yeni boş poşet bırakılmaktadır.
Ör: Eğitim Mahallesinden atıklar PERŞEMBE günleri alınmaktadır.


MAHALLELER VE TOPLAMA GÜNLERİ

PAZARTESİ:
 Ömerbey Mah. Hasanbey Mah. , Şükrüçavuş Mah. , Mütareke Mah.

SALI : Tirilye Mah., Kumyaka Mah., Halitpaşa Mah.

ÇARŞAMBA :Yeni Mahalle, Yalı Mahallesi, Siteler Mah.

PERŞEMBE: Burgaz Mah., Eğitim Mah. Altıntaş Mah.,

CUMA: Çağrışan Mah., Göynüklü Mah., Aydınpınar Mah. (Bursa Yolu Doğusu)

CUMARTESİ: Çağrışan Mah., Bademli Mah., Mürsel Mah., Hasköy Mah. (Bursa Yolu Batısı)

 


ATIK ELEKTRİKLİ VE ELEKTRONİK EŞYALAR

Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğünün bulunduğu yerleşkede teslim alınmaktadır.AĞAÇ BUDAMA ARTIKLARI VE ÇİM

Miktar ve durumuna uygun araç ile bina önünden alınmaktadır. Site vs. yerleşkelerde ilgili personelin belirlediği alandan atık alımı bedelsiz olarak yapılmakta olup site içine araç ve personel girişi olmamaktır.


TADİLAT ATIĞI VE ESKİ EŞYALAR

Miktar ve durumuna uygun araç ile bina önünden alınmaktadır. Site vs. yerleşkelerde ilgili personelin belirlediği alandan atık alımı olarak yapılmakta olup site içine araç ve personel girişi olmamaktır. Söz konusu atıkların biriktirildiği uygun alandan, yürürlükte olan Belediyemiz Gelir Tarifesinde belirtilen bedel karşılığında alınmaktadır.


Kamyonet  :400,00 TL     Kamyon     :600,00 TL    Kepçe        :700,00 TL


NOT:
Atığa ait görsel ve konumunun Belediyemiz "Atık Hatları"na gönderilmesi , Belediyemiz atık yönetim hizmetlerinin daha verimli çalışabilmesi ve talep edilen hizmetin daha hızlı karşılanabilmesi için faydalı olacaktır.


Bilgi ve iletişim için:

ÇÖP ve MOLOZ ATIK HATTI :    0541 544 16 09

GERİ DÖNÜŞÜM ATIK HATTI:  0530 172 17 91

İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ VE SIFIR ATIK MÜD:    444 8 922 - Dahili: 2601 - 2602
 

Sayfayı paylaş
Mudanya Belediyesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close