BAŞKAN TÜRKYILMAZ GECE GÜNDÜZ SAHADA
BAŞKAN TÜRKYILMAZ GECE GÜNDÜZ SAHADA

Sabahın erken saatlerinde Mudanyalılarla bir araya gelen Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, akşamları da mahalle toplantıları ve ev ziyaretleriyle vatandaşların taleplerini dinliyor.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, ilçe merkezinde esnaf buluşmalarını sürdürürken, merkeze uzak mahallelerde de Mudanyalılarla bir araya geliyor. Sabahın erken saatlerinde dükkanını açan esnafa “Bol kazançlar” temennisinde bulunan Başkan Türkyılmaz, akşamları da mahalle toplantıları ve ev ziyaretleriyle vatandaşların taleplerini dinliyor.  Devam eden belediye çalışmalarının yerinde takibini yaparken, esnaf ve vatandaş ziyaretlerini akşam mahalle toplantılarına dönüştüren Başkan Hayri Türkyılmaz’ın yeni durağı, Çepni ve Akköy oldu. Ziyaret ettiği her mahallede büyük bir ilgiyle karşılanan Başkan Türkyılmaz, “Sizlerle olan bu güçlü iletişimimiz her geçen gün daha da güçlenerek artıyor. Mudanya Belediyesi halkın belediyesi ve yarınların Mudanya'sını sizlerle birlikte şekillendiriyoruz” dedi. Ziyaretlere CHP Mudanya İlçe Başkanı Ergül Batman, Kadın Kolları Başkanı Jale Büyükurgancı, Gençlik Kolları Başkanı Seda Bozdağ Güzelkaya ile ilçe yönetimi de katıldı

Sayfayı paylaş
Diğer Haberler
Mudanya Belediyesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close