MUDANYA’DA HİZMET DUR DURAK BİLMİYOR
MUDANYA’DA HİZMET DUR DURAK BİLMİYOR

Altyapı kurumları ve inşaat firmalarının çalışmaları nedeniyle asfaltı bozulmuş, çukurlaşan tüm yolları yenilemek için çalışmalarını sürdüren Mudanya Belediyesi’nin yeni adresi Güzelyalı Siteler Mahallesi Gazi Caddesi oldu. Başkan Hayri Türkyılmaz, ekiplerin önümüzdeki günlerde talep edilen diğer mahallelerde de çalışmalarını sürdüreceğini söyledi.

Mudanya Belediyesi, ilçe merkezinin yanı sıra tüm mahallelerde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Altyapı kurumları ve inşaat firmalarının çalışmaları nedeniyle bozulan ana cadde, mahalle ve sokakların yenilenmesine hız veren Mudanya Belediyesi, vatandaşlardan gelen talepleri de gündemine alarak, sorunlu bölgeleri çözüme kavuşturuyor. İlçe sınırları içerisinde bozuk yol bırakmamak için 2018 yılında da yol yapım ve asfalt kaplama çalışmalarını yatırım gündemine alan belediye ekiplerinin yeni adresi Güzelyalı Siteler Mahallesi Gazi Caddesi oldu. Mahalle sakinlerinin talepleri üzerine bakım onarım çalışması yapıldı. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin, önümüzdeki günlerde talep edilen diğer mahallelerde de çalışmalarını sürdüreceğini söyledi.

Sayfayı paylaş
Diğer Haberler
Mudanya Belediyesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close