MUDANYA’NIN 2017 MALİ YILI RAPORU’NA OY BİRLİĞİ İLE ONAY
MUDANYA’NIN 2017 MALİ YILI RAPORU’NA OY BİRLİĞİ İLE ONAY

Mudanya Belediyesi’nin 2017 Mali Yılı Kesin Hesap Raporu, Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın ikinci oturumunda oy birliği ile kabul edildi. Yüzde 90’ların üzerinde bir başarı sağladıklarını belirten Başkan Türkyılmaz, Sayıştay’dan gelen “Temiz” raporuyla Mudanya Belediyesi’nin tertemiz bir belediyecilik anlayışı ile yönetildiğinin bir kez daha tescillendiğini söyledi.

Mudanya Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın ikinci oturumu, Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz başkanlığında Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. 2017 Mali Yılı Kesin Hesap Raporu gelir ve gider kalemleri, oy birliği ile kabul edilirken, Başkan Hayri Türkyılmaz başarılı ve övünülecek bir bütçe ortaya koyduklarının altını çizdi. 2017 Mali Yılı Kesin Hesap Raporu üzerine grup sözcülerinin görüşlerini bildirmesinin ardından konuşan Başkan Türkyılmaz, “Sayıştay denetiminden de geçmiş bir bütçedir. Çok doğaldır ki, 4’ncü yılımızın çok daha iyi olması sevindiricidir. Yüzde 90’ların üzerinde bir başarının sağlanması ilçemiz ve bizim açımızdan övünülecek bir durumdur” dedi.

SAYIŞTAY DA TESCİLLEDİ

Verdikleri desteklerden dolayı tüm meclis üyeleri ve belediye personeline teşekkür eden Başkan Türkyılmaz, “Yıllar geçtikçe edindiğimiz tecrübelerle her şey çok daha güzel olacak. Ne mutlu bize ki Sayıştay incelemelerinde de görüldüğü gibi üstün bir performans sergiliyoruz. Mudanyalıların ve Mudanya’nın hakkını korumaya ve en doğru işleri yapmaya devam edeceğiz. Sayıştay raporlarının tertemiz gelmesi ve hiçbir şaibenin olmaması bizim için onur ve gurur vesilesidir” ifadelerini kullandı.

Sayfayı paylaş
Diğer Haberler
Mudanya Belediyesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close