MUDANYA İLÇE PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞTI

09.04.2024
MUDANYA İLÇE PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞTI

Ramazan Bayramı dolayısıyla Kamu kurum ve kuruluşlarındaki görevliler, siyasi parti ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile Mudanyalıların katıldığı bayramlaşma programı, Mudanya Polis Lokali’nde gerçekleşti.

Gerçekleşen bayramlaşma programına Mudanya İlçe Kaymakamı Ayhan Terzi, Mudanya Belediye Başkanı Deniz Dalgıç, İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Ercan Yavuz’un yanı sıra siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve gaziler katıldı.

Bayramlaşma töreninin ardından protokol üyeleri Mudanya İlçe Jandarma Komutanlığı, Mudanya İlçe Emniyet Müdürlüğü, Mudanya Devlet Hastanesi, Güzelyalı Sahil Güvenlik Komutanlığı ile Bademli Jandarma Karakol Komutanlığı’nı ziyaret ederek nöbette olan personelle bayramlaştı.

Mudanyalıların bayramını kutlayan Mudanya Belediye Başkanı Deniz Dalgıç, “Umutlarımızın yeşerdiği, huzur ve berekete kavuştuğumuz mutlu bir bayram diliyoruz. Barış, kardeşlik, mutluluk ve umutla geçireceğimiz nice bayramlarımız birlikte olsun” dedi.


MUDANYA BELEDİYESİ BASIN BÜROSU

 

Sayfayı paylaş
Diğer Haberler
Mudanya Belediyesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close